psycholog

pracuje w poniedziałki 11.30-16.15 i czwartki 9.00-12.30

konsultacje dla Rodziców:

należy umówić się na spotkanie przez e-maila: psycholog.p295@eduwarszawa.pl

PSYCHOLOG z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej:

Psycholog w naszym przedszkolu pełni dyżur w poniedziałki

W celu konsulatacji w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 4
ul. Mińska 1/5

należy umówić się przez maila: ppp4@eduwarszawa.pl

Polecam uwadze Rodziców zebrane informacje, w formie krótkich artykułów - poradników ze strony naszej Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej nr 4.

Jeśli Wasze dziecko jest bardzo ruchliwe, nadaktywne, zapominalskie, trudno mu usiedzieć w miejscu, wysłuchać co mówicie, łatwo się rozprasza polecam artykuł „Zakręceni, ciągle w biegu” niżej podaję link :

Jak uzyskać efekt, by dziecko słuchało i wykonywało to o co Rodzic prosi „Pozytywna dyscyplina”:

Dla zmęczonych Rodziców maleńka chwila refleksji, zanim skończy się Wasza cierpliwość :

Kilka informacji od logopedy czyli jak powinien przebiegać prawidłowy rozwój mowy u dziecka w wieku przedszkolnym:

Tym razem nie o dzieciach ale o nas samych, o stresie ,frustracji, poczuciu winy, ograniczeniach „Bądź swoim BFF i działaj”:

Gotowość przedszkolna – kiedy jest dobry moment, aby dziecko rozpoczęło edukację przedszkolną?