Filia Przedszkola

Do naszego przedszkola, które znajduje się przy ulicy Afrykańskiej 9 należą dwie oddzielne filie. Dedykowane sa naszym najmłodszym podopiecznym. Znajdują się w odległości 5 minutowego spaceru od przedszkola głównego, w budynku przy Aleii Stanów Zjednoczonych 26A (obok przystanku Międzynarodowa 02). Znajdują się tu 2 grupy: Biedronki (filia I) oraz Pszczółki  (filia II). Mimo odległości która nas dzieli z przedszkolem głównym, nie omijają nas żadne atrakcje, wydarzenia, święta okolicznościowe. Mamy własny plac zabaw ale spacery też nie są nam straszne. Są tu piękne sale, niezbędne zaplecze a o pełne brzuszki naszych podopiecznych dba pyszny katering. Na co dzień panuje u nas spokój i kameralna atmosfera, co sprzyja kontaktom z rodzicami oraz rozwojowi i adaptacji dzieci do przedszkola. Często także spotykamy się wspólnie w gronie Biedronek, i Pszczółek np. na placu zabaw, odwiedzamy swoje sale, uczestniczymy razem w ciekawych wydarzeniach np. bal karnawałowy, koncerty. Nasi podopieczni na co dzień oprócz opieki, wychowania i nauki mają też zapewnioną niezbędną pomoc psychologiczno-pedagogiczną ze strony logopedy, psychologa oraz pedagoga specjalnego. Wszystko to sprawia, że miejsce to jest idealnym- rocznym przystankiem dla maluchów zanim powitają progi "dużego przedszkola" : ).

Zapraszamy Państwa do bliższego poznania naszych grup- Biedronek i Pszczółek  i obejrzenia galerii zdjęć.